Ляшко VS “слуга народу”: у МВС розповіли про “сіткові” війни на скандальному 208 окрузі

Ляшко VS “слуга народу”: у МВС розповіли про “сіткові” війни на скандальному 208 окрузі
Читать на русском

За період передвиборної кампанії до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області надійшло 26 повідомлень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства. 

На 208 окрузі в Чернігівській області за результатами ЦВК лідирують два кандидати: “радикал” Олег Ляшко та “слуга народу” Анатолій Гунько. Причому, переможець щогодини змінюється.

Самі ж чоловіки звинувачують себе у “нечесній грі” та підкупу виборців. І у поліції інформацію про “сітки” на цьому скандальному окрузі дійсно підтвердили.

Про це APnews пише з посиланням на заяву замміністра МВС Антона Геращенка під час брифінгу.

Він повідомив, що загалом за період передвиборної кампанії до Головного управління Національної поліції в Чернігівській області надійшло 26 повідомлень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

Зазначив, що було відкрито 6 кримінальних проваджень, з них 3 – ст. 160 (Підкуп виборця) Кримінального кожексу України, 3 – ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) ККУ.

«У день виборів на території Чернігівської області зареєстровано 3 події, пов’язані з виборчим процесом: 2 – пов’язані з відсутністю інформаційних матеріалів про кандидатів та 1 – з відключенням виборчої дільниці від електропостачання», - заявив Геращенко.

Водночас заступник начальника Головного слідчого управління Степан Довгунь зазначив, під час волевиявлення громадян на території області працювали 12 посилених патрулів слідчих та карного розшуку.

Загалом у МВС підсумували, що якщо врахувати, що працювали 29 тисяч виборчих дільниць, а у виборчому процесі брали участь близько 10 мільйонів виборців, то кількість правопорушень зовсім не велика.

Раніше APnews писав, що за словами Ляшка, він програв вибори через «сітки» та корупцію.

Новини партнерів

В Україні легалізують марихуану: в СН назвали умову
Український "Вовк" проти лондонського "Дел Боя". Прогноз на супербій Усик - Чісора