Ляшко стверджує, що програв вибори через «сітки» та корупцію

Ляшко стверджує, що програв вибори через «сітки» та корупцію
Читать на русском

Він пояснив свою поразку тим, що в його окрузі була аномально висока явка, що, за його словами, доводить підкуп виборців.

Ще вчора "радикал" Олег Ляшко привітав себе з перемогою на місцевих виборах, а вже сьогодні він визнав свою поразку. Однак пов'язав її з корупцією і підкупом виборців.

Про це APnews пише з посиланням на його заяву.

Так, на 208 окрузі в Чернігівській області за результатами ЦВК лідирує кандидат від "Слуги народу" Анатолій Гунько. Він з незначним відривом перемагає свого опонента Олега Ляшка, лідера "Радикальної партії".

“Ми виграли вибори в 208 окрузі, але програли підкупу і корупції влади... Щиро дякую кожному, хто віддав свій голос за мене. Знаю, вас більшість - а справедливість рано чи пізно перемагає”, - сказав Ляшко.

Він пояснив свою поразку тим, що саме в цьому окрузі була аномально висока явка, що доводить підкуп виборців.

“За даними ЦВК, аномально висока явка у 50% на цьому окрузі у 1,5 рази (!) перевищила середню явку по країні. Це доказ, що в окрузі спрацювала масштабна сітка підкупу виборців. Всі соціологічні опитування напередодні виборів давали переконливу перемогу мені, але підкуп виборців кардинально спотворив результати цих виборів”, - прокоментував результати Ляшко.

За його словами, “у кожному селі округу люди знають і повідомляли про масову скупку голосів, організовану кандидатом від влади Анатолієм Гуньком”.

І наголосив, що знищувати сітки підкупу - це було пряме завдання правоохоронних органів, яке вони ганебно провалили.

Відзначимо, що станом на ранок ЦВК опрацювала 10,05% дільничних протоколів. Результати голосування вже повідомили 20 з 199 виборчих дільниць. Згідно них:

  • Анатолій Гунько від "Слуги народу" - 35,8% голосів;
  • Олег Ляшко від "Радикальної партії" - 34,04% голосів.

Раніше APnews писав, що в "Слузі народу" звинуватили коронавірус в низькій явці на виборах.

Ляшко стверджує, що програв вибори через «сітки» та корупцію

Новини партнерів

На Харківщині побили битами екс-міністра аграрної політики Ігоря Швайку
У МОЗ заявили, що українська вакцина від COVID-19 з’явиться за рік