Ляшко розповів, яким буде в Україні карантин на новорічні свята

Ляшко розповів, яким буде в Україні карантин на новорічні свята
Читать на русском

За його словами, нові хвилі коронавірусу не пов'язані з масовими скупченнями людей на новорічні свята.

В Україні на період новорічних та різдвяних свят не посилюватимуть карантинні заходи. Діятимуть ті самі правила карантину, що й зараз.

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко в ефірі "24 каналу". Пише APnews.

"Україна вже перебуває в адаптивному карантині, і до новорічних свят запровадження додаткових обмежень не планується... Минулого року в цей проміжок часу була хвиля COVID-19. Правда, ми тоді після новорічних свят робили карантинні обмеження, що дозволило нам хвилю відтягнути у часі. Можливо, тому вона була не такою агресивною”, – зазначив голова МОЗ.

За його словами, нові хвилі коронавірусу не пов'язані з масовими скупченнями людей на новорічні свята. Водночас Ляшко закликав українців відзначати Новий рік та Різдво "в ізоляції з рідними", оскільки на осінньо-зимовий період, особливо з лютого до березня, традиційно відбувається спалах гострих респіраторних захворювань.

"Закликаю святкувати новорічні свята у безпеці. В ізоляції з рідними, а також повним курсом вакцинації. Це дозволить оптимістично дивитись у нову хвилю", - заявив Віктор Ляшко.

Раніше APnews повідомляв, у Міністерстві охорони здоров'я заявили про покращення епідеміологічної ситуації в Україні. При цьому нову хвилю коронавірусу не виключають.

Новини партнерів

У Чернігівській області зіткнулися вантажівка та маршрутка - загинули щонайменше 10 людей
Прозорливість Тельців, провокації Левів та завзятість Водоліїв: гороскоп на 7 грудня