Ляшко про якість вакцини від COVID-19 для українців: "Ефективність ми коментувати не будемо"

Ляшко про якість вакцини від COVID-19 для українців: "Ефективність ми коментувати не будемо"
Читать на русском

Санлікар запевнив, що українських громадян будуть щепити безпечними вакцинами.

Вакцинувати українців будуть тими вакцинами, які будуть прекваліфіковані Всесвітньою організацією охорони здоров'я та зареєстровані в Україні.

Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі "Право на владу", передає APnews.

Згідно з логікою висловлювань головного санлікаря, якщо вакцину зареєстровано як лікарський імунобіологічний засіб, вона автоматично забезпечує захист людей від коронавірусу.

"Ефективність ми коментувати не будемо. Якщо вакцина зареєстрована як лікарський імунобіологічний препарат, вона може використовуватися і вона захищає нас від тяжкого перебігу інфекційної хвороби. Тому всі вакцини, які будуть використовуватися, вони безпечні, ефективні й будуть захищати наших громадян від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби", - пояснив Віктор Ляшко.

За його словами, українських громадян будуть щепити безпечними вакцинами.

"Зараз я хотів би, щоб ви не оцінювали вакцини - яка краща, яка не краща. Вакцина, яка буде завезена до України, буде прекваліфікована ВООЗ і зареєстрована в Україні. Буде доведена її безпечність.

Хотілось би, щоб ми не вводили в оману людей, що якась вакцина краща, а якась - гірша. Сьогодні використовується у світі багато препаратів, які зареєстровані після проходження третьої клінічної стадії", - підкреслив головний санлікар України.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у МОЗ роз'яснили, чи зможуть українці самостійно обирати вакцину і час щеплення від COVID-19.


Новини партнерів

В шести областях України оголосили штормове попередження
Що таке Clubhouse App та чому там шукають Ілона Маска і Джареда Лето в зачинених "кімнатах"