Ляшко повідомив про готовність всіх регіонів до прийому хворих на коронавірус

Ляшко повідомив про готовність всіх регіонів до прийому хворих на коронавірус
Читать на русском

Міністерство охорони здоров'я спланувало перепрофілювання лікарень

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що всі регіони України готові до прийому хворих на коронавірус.

"У кожному регіоні визначено на перший етап по 2 госпітальні бази і бригади швидкої екстреної допомоги, які будуть викликатися на ці випадки. Ці госпітальні бази мають у себе в структурі інфекційні бокси - їх близько 2500. У цілому в інфекційній мережі лікарень близько 12,5 тисячі ліжок. На першому етапі ми говоримо про те, що випадок повинен бути ізольований", - сказав він.

Ляшко додав, що Міністерство охорони здоров'я спланувало перепрофілювання лікарень, коли відділення за відділенням перепрофілюються і приймають хворих з тією чи іншою інфекцією, на випадок зростання кількості хворих.

Крім того, у відомстві відпрацьовують питання можливої ​​самоізоляції у квартирах для хворих з симптомами, як у Німеччині. Це стосується людей, які готові на самоізоляцію і не мають симптомів або критеріїв для госпіталізації. Ляшко зазначив, що це важливо, тому що серед усіх випадків захворювання на коронавірус сьогодні тільки близько 20% - тяжкі випадки, а випадків, що вимагають реанімації, - тільки 3%.

Як повідомляв APNews раніше, прикордонники посилили заходи контролю на контрольних пунктах в'їзду-виїзду в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі, щоб не допустити поширення коронавірусу.

Новини партнерів

Колишній нардеп козак Гаврилюк влаштувався на роботу таксистом
У Жмеринці сталася велика бійка при спробі штурму міськради