Ляшко передав публічний "привіт" трьом областям, які порушують алгоритм вакцинації від COVID-19

Ляшко передав публічний "привіт" трьом областям, які порушують алгоритм вакцинації від COVID-19
Читать на русском

Зокрема, йдеться про Харківську, Одеську та Запорізьку області.

Головний державний санітарний лікар країни Віктор Ляшко передав публічний "привіт" очільникам департаментів охорони здоров'я Харківської, Одеської та Запорізької областей. У зазначених областях алгоритм МОЗ щодо вакцинації від коронавірусу й надалі порушується.

Про це санлікар заявив під час брифінгу, передає APnews.

Ляшко зазначив, що в Україну прибула нова партія вакцини AstraZeneca-SKBio. У регіонах 1950 пунктів щеплення для використання зазначеного препарату: найбільше в Дніпропетровській області – 204, найменше в Запорізькій - 29.

"Передаю черговий публічний "привіт" керівнику департаменту охорони здоров'я Запорізької області. Буду слідкувати, як буде використовуватись вакцина і який буде доступ для всіх, хто потребує щеплення", - наголосив санітарний лікар.

Він підкреслив, що алгоритм вакцинації порушено в трьох областях.

"Хочу також передати публічний "привіт" ще трьом очільникам департаментів охорони здоров'я. Зокрема, Харківської, Одеської та Запорізької областей. Це єдині області, які порушили алгоритми МОЗ і досі не використали вакцини з першої партії Astrazeneca", - наголосив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, що від початку кампанії вакцинації в Україні отримали щеплення від коронавірусу 508 044 людини.

Як повідомляв APnews, санлікар заявив, що в Україні до кінця року не з'явиться платна вакцина від COVID-19 через дефіцит у світі.

Новини партнерів

РФ почала повертати війська з навчань в Криму
У США в автокатастрофі загинув Терренс Кларк, висхідна зірка НБА