В Україні переглянуть карантин при 15000 пацієнтів з COVID-19 на добу

В Україні переглянуть карантин при 15000 пацієнтів з COVID-19 на добу
Читать на русском

Віктор Ляшко зазначив, що до 1 листопада на місцях повинні бути використані субвенції, і Його підвели кисень до більшості ліжок.

Нові карантинні обмеження будуть розглядати в тому випадку, якщо в добу виявлять 15000 нових випадків COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

"Цифра є - 15 тисяч хворих на добу. Після цього будемо говорити про наших планах на найближчий період. Водночас ми не говоримо, що вже завтра будемо щось вводити. 15 тис. Хворих на добу - це у нас ще є запас міцності, який дозволить відреагувати без колапсу для системи охорони здоров'я", - заявив Ляшко.

При цьому він вказав, що ця цифра актуальна при рівномірному розподілі хворих на території України, але в окремих регіонах вона може бути нижче.

За його словами, до 1 листопада на місцях повинні бути використані субвенції та підвести кисень до більшості ліжок, що дозволить збільшити потужності системи охорони здоров'я.

Крім того, головний санлікар зазначив, що для хворих коронавірусів відведено близько 52000 ліжок, з них 17000 забезпечені киснем, але ці потужності потрібно наростити вдвічі, щоб підготувати систему охорони здоров'я до повноцінного реагування.

Як раніше повідомляв APnews, за минулу добу в Україні виявили 6667 нових випадків захворювання коронавірусом. В цілому в нашій країні COVID-19 хворіють 203 675 осіб.

Новини партнерів

Наступний матч "Шахтаря" в Лізі Чемпіонів пройде з глядачами
Тільки Верховна Рада може звільнити Ситника, а не КСУ - Раїмов