"Лякає колір і запах води": В Одесі зацвіло і позеленіло Чорне море

"Лякає колір і запах води": В Одесі зацвіло і позеленіло Чорне море
Читать на русском

Екологи відзначили, що до берега прибилося занадто велика кількість водоростей, які через сильну спеку почали розкладатися прямо у воді

В Одесі зацвіла і позеленіла вода в Чорному морі, у зв'язку з чим Держпродпотребслужба порадила відпочивальникам уникати купання в найближчі дні. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Держпродпотребслужби.

"Вода на узбережжі Одеси раптово згустилася, як кисіль і стала смарагдовою. Навіть у відкритому морі з'явилися величезні жовто-зелені плями. Хвилі, які нагнало вітром, пофарбували в зелений пляжі і самих відпочиваючих. До речі, лякає не тільки колір води, але і її запах ", - йдеться в повідомленні.

Екологи відзначили, що до берега прибилося занадто велика кількість водоростей, які через сильну спеку почали розкладатися прямо у воді.

"Іншими словами, море зацвіло. Тому Головне управління Госпродпотребслужби в Одеській області застерігає населення від купання в такій воді особливо - дітей", - додали в Госпродпотребслужбе.

"Лякає колір і запах води": В Одесі зацвіло і позеленіло Чорне море

Як повідомляв APnews раніше, біля узбережжя Одеси із затонулого в листопаді 2019 танкера "Делфі" вилилося паливо. Пляма поширилася в бік пляжу з відпочивальниками.

Новини партнерів

У Києві майже вдвічі зросла кількість нових випадків коронавірусу
Комуналка, пенсії, аліменти і штрафи на дорогах: що зміниться для українців з 1 липня