"Луцького терориста" за рішенням суду відправили до психіатричної лікарні

"Луцького терориста" за рішенням суду відправили до психіатричної лікарні
Читать на русском

Максиму Кривошу повинні провести судово-психіатричну експертизу

"Луцького терориста" Максима Кривоша, який захопив влітку автобус, відправили в психіатричну лікарню. Про це повідомляє APnews з посиланням на рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, Кривоша помістять в КНП "Львівська обласна психіатрична лікарня" Львівської обласної ради для проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи.

"Направити обвинуваченого з ГУ "Луцький слідчий ізолятор" в спеціалізований медичний заклад, за рівнем безпеки відповідає умовам тримання осіб, узятих під варту - в КНП "Львівська обласна психіатрична лікарня" Львівської обласної ради для проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи, на строк не більше двох місяців, але не пізніше терміну застосування запобіжного заходу", - зазначено в рішенні суду.

Читайте також:
Мінери мосту Метро, водій Hummer та мати-головорізка: що зараз із людьми, які колись вчинили “резонансні” злочини

21 липня Максим Кривош захопив міжміський автобус, в якому знаходилися 13 пасажирів. Автобус із заручниками знаходився в Луцьку на площі Театральній. Весь день правоохоронці тримали оточення навколо місця події та вели переговори з терористом, поки він сам не здався. Кривош був озброєний автоматом Калашникова та саморобним вибуховим пристроєм. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Як раніше повідомляв APnews, за прогнозами адвоката "луцького терориста" Сергія Тиможинського, Кривоша можуть посадити на 10 років максимум. Можливий варіант і на 5-7 років, якщо, як зазначив адвокат, "не тиснути на потерпілих".

Новини партнерів

Шевченко став наймолодшим серед усіх тренерів на Євро-2020
У Львові прощаються з легендарним режисером Романом Віктюком: фото