Лукашенко заявив, що в Білорусі затримали терористів, які "тоннами ввозили зброю"

Лукашенко заявив, що в Білорусі затримали терористів, які "тоннами ввозили зброю"
Читать на русском

Також вони нібито повинні були організовувати теракти по всій країні.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що спецслужби затримали групу терористів, які нібито тоннами ввозили зброю в країну. Про це APnews повідомляє з посиланням на "Бєлта".

За словами Лукашенка, мова йде про членів групи політв'язня Миколи Автуховіча, яку затримали в Білорусі на початку грудня. "Мерзотники останні. Вони везли тоннами зброю через Україну. І якби наші хлопці (я всіх наказав до державних нагород негайно представити) їх не накрили, ох нам би Новий рік був", - заявив Лукашенко.

Крім затриманих, проти інтересів Білорусі діють ще кілька невеликих груп. "Є кілька угруповань ще. Свої два-три людини є, звідти надсилають нам. Через Україну. Через Польщу, Литву зараз дуже складно - кордони закриті наглухо. І з Україною зараз закрили вже, миша не проповзе. Через Росію іноді проникають, у нас кордону немає", - розповів президент Білорусі.

При цьому варто відзначити, що Лукашенко не вперше намагається зв'язати Україну і протести в Білорусі. Раніше ми повідомляли, що білоруський президент знайшов в Києві "центр американських спецслужб".

Новини партнерів

В Україні помер легендарний олімпійський чемпіон з боротьби
В Єревані протестують за відставку Пашиняна, поліція почала затримувати людей - відео