Лукашенко заявив, що українці, які переїхали до Білорусі, отримають громадянство до кінця року

Лукашенко заявив, що українці, які переїхали до Білорусі, отримають громадянство до кінця року
Читать на русском

Ці люди вміють цінувати мирну і вільну країну, зазначив Лукашенко.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в прямому ефірі віддав розпорядження роздати "нужденним українцям" громадянство Білорусі. Про це APnews повідомляє з посиланням на виступ Лукашенко під час прес-конференції за підсумками року з моменту президентських виборів.

Журналістка запитала Лукашенка про те, чи можуть громадяни інших країн, в тому числі і українці, які приїхали до Білорусі, отримати послаблення при отриманні дозволу на проживання або громадянства Білорусі. Вислухавши запитання журналістки, Лукашенко заявив, що йому соромно слухати це питання.

Він відразу ж заявив, що до кінця року всі бажаючі переселенці отримають білоруське громадянство. Також він відчитав відповідальних чиновників, які не змогли досі організувати цей процес.

"Мені соромно слухати це питання, тому що це не вперше, може бути навіть і ти говорила про це. До кінця року всі повинні отримати громадянство. Все, тільки виробіть систему, щоб люди могли написати заяву нам. Це ваш" косяк "- негайно знайдіть і виробіть систему, щоб до кінця року всі отримали громадянство", - заявив Лукашенко.

За словами Лукашенка, такі українські переселенці відрізняються від представників білоруської IT-індустрії, які покинули країну. "Головне - вони вміють цінувати мирну і вільну країну", - зазначив Лукашенко.

Раніше APnews повідомляв, що Лукашенко пообіцяв повернути Україну, "перейшовши кордон без зброї". Також він прокоментував, коли визнає Крим "російським". Також президент Білорусі заявив, що Україна перейшла червону лінію, коли припинила авіасполучення з його країною.

Новини партнерів

Лукашенко заявив, що Мінськ нікого не шантажує темою нелегальних мігрантів
Ляшко пообіцяв винагороду сімейним лікарям за вакцинацію пацієнтів