Лукашенко заявив, що Мінськ нікого не шантажує темою нелегальних мігрантів

Лукашенко заявив, що Мінськ нікого не шантажує темою нелегальних мігрантів
Читать на русском

За його словами, Білорусь "реагує в силу своїх можливостей".

Олександр Лукашенко заявив, що білоруська влада нікого не шантажує за допомогою нелегальних мігрантів, а реагує на дії Заходу "в силу своїх можливостей".

Про це він сказав під час прямої лінії 9 серпня, передає APnews.

"Нелегальна міграція. Ні, ми не шантажуємо нікого. Ми нікому не погрожуємо. Просто ви нас ставите в ті умови, що ми змушені реагувати. І ми реагуємо. Вибачайте, як можемо і як уміємо", - сказав Лукашенко.

Він підкреслив, що Білорусь має не так багато ресурсів, як великі країни. Додав, що Мінськ завжди готовий до конструктивної взаємодії з важливих тем до тих пір, поки на Заході не перейдуть "червону риску".

"У силу наших можливостей ми реагуємо", - зазначив Лукашенко.

"У нас є жива тема, з якої ми завжди відповідально ведемо переговори. Ну, наприклад, США. Вони дуже цінували нашу роботу в боротьбі з контрабандою та переміщенням радіоактивних матеріалів. П'ять чи шість випадків тільки торік. Це вони цінували, як і весь світ - і Росія це цінує, і Китай. Для американців це питання з питань. Ми за це їх цінували, разом працювали. Ми і зараз досі працюємо. Але я їх попередив: якщо вони аж так дуже перейдуть "червону риску", ми з ними взагалі й на цю тему не розмовлятимемо", - заявив Олександр Лукашенко.

Як повідомляв APnews, Лукашенко готовий встати між Україною і Росією в разі ескалації на Донбасі.

Новини партнерів

Керівниця "недозапущеного" Центру протидії дезінформації отримала за три місяці понад 200000 грн зарплати
Лукашенко заявив, що українці, які переїхали до Білорусі, отримають громадянство до кінця року