Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні з Польщею "перекидають зброю з Донбасу"

Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні з Польщею "перекидають зброю з Донбасу"
Читать на русском

Хто саме і через які канали здійснюється постачання – Лукашенко не уточнив.

Олександр Лукашенко заявив, що мігрантам на кордоні Білорусі та Польщі намагаються перекинути зброю з Донбасу. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву президента Білорусі під час брифінгу.

Лукашенко заявив, що йдеться про небезпечну тенденцію, яку він передбачав. За його словами, біженці отримують зброю вже другий день - а отже, на кордоні готується провокація.

"Це питання наших військових та Комітету держбезпеки. Пішли спроби перекидання зброї, боєприпасів та вибухівки цим людям у таборі. Останні дві доби перекидають зброю. Зброя переважно йде - ми з росіянами тримаємо на контролі це питання, з Путіним розмовляли на цю тему, - з Донбасу", - заявив Лукашенко.

За словами білоруського президента, таким чином хтось хоче "зіштовхнути лобами" військових Польщі та Білорусі. Саме тому білоруські військові периметром "контролюють ситуацію", щоб мігранти не отримали зброю.

Раніше APnews повідомляв, що дві великі групи мігрантів, які складалися не менше ніж з двох десятків людей, взяли польський кордон штурмом і прорвалися на територію держави. Прикордонникам удалося їх зупинити. А нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що у таборі мігрантів загинув 14-річний хлопчик.

Новини партнерів

У ВООЗ попередили про глобальну нестачу шприців для вакцинації
Під Харковом чоловік відкрив стрілянину по бригаді обленерго, один із працівників "зловив" кулю