Лукашенко заявив, що Білорусь не ввійде до складу Росії

Лукашенко заявив, що Білорусь не ввійде до складу Росії
Читать на русском

Такої ж точки зору дотримується і Путін, впевнений президент Білорусі.

Білорусь не ввійде до складу Росії навіть для розвитку промислової інтеграції. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву президента Олександра Лукашенка під час прес-конференції до річниці свого переобрання на пост президента країни.

За його словами, він не готовий до об'єднання двох держав в одне і президент Росії Володимир Путін дотримується тієї ж точки зору. Більш того, сам Путін запропонував відкласти в сторону "дорожню карту" щодо створення наднаціональних органів управління.

"Коли я чую всі ці натяки "до складу Росії і інше", я головою Путіна думаю. Що, ще один головний біль потрібна Росії? Ні! Саме президент Росії так це і розуміє. Світ змінився. Щоб інтегруватися, розвивати промислову інтеграцію, що не треба когось включати до складу", - заявив Лукашенко.

Також президент Білорусі заявив, що виступи в стилі Жириновського "ллють воду на млин тих, хто проти союзної держави". Також він підкреслив, що будь-яка інтеграція повинна проходити без втрати державності і суверенітету.

Раніше APnews повідомляв, що в рамках своєї прес-конференції Олександр Лукашенка також прокоментував смерть білоруського опозиціонера Шишова. За його словами, підтримували українські спецслужби, тому Київ повинен дати відповідь, хто причетний до вбивства. Також президент Білорусі пояснив, коли визнає Крим "російським".

Новини партнерів

"Він побіг за Заходом": Лукашенко звинуватив Зеленського у постачанні зброї в Білорусь
"Він для нас був ніхто": Лукашенко прокоментував смерть білоруського опозиціонера Шишова