Лукашенко заявив про шпигунів Заходу на підприємствах Білорусі

Лукашенко заявив про шпигунів Заходу на підприємствах Білорусі
Читать на русском

"Кількох ми вже знайшли. Вони сядуть надовго", - заявив Лукашенко.

У Білорусі є недобросовісні громадяни, які свідомо і за гроші працюють на західні спецслужби і шкодять країні. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає APnews посилаючись на прес-службу президента.

Так, під час наради з міністром промисловості Петром Пархомчіком і віце-прем'єром Юрієм Назаровим, який керує цією сферою, Лукашенко попросив звернути особливу увагу на співробітників заводів.

"У мене є інформація, що кілька мерзотників там ще десь залишилося, і вони ставлять перед собою мету проінформувати колективний Захід про те як Пархомчік з Назаровим намагаються обійти санкції. Шпигують фактично і здають інформацію туди", - сказав Олександр Григорович.

Більш того, за словами Лукашенка, кількох шпигунів вже вдалося виявити і заарештувати.

"Сядуть, і надовго. Це я прямо кажу. Але, тим не менш, ми їх повинні бачити. Одиниці, але ще залишилися. Це не так, що вони свою позицію громадянську висловлюють. Вони свідомо і за гроші спецслужб Заходу шкодять нашій економіці, нашій державі. На це зверніть особливу увагу директорів і самі стежите за цими процесами ", - додав він.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що польське місто Білосток і литовський Вільнюсє білоруськими територіями.

Новини партнерів

Рада прийняла закон про олігархів у другому читанні
"Могли і в ліс вивезти": лідер ФОПів Доротич подав заяву в ДБР на поліцейських, які його затримати