Лукашенко стверджує, що Тіхановська плакала у нього на шиї та отримала $15000 "допомоги"

Лукашенко стверджує, що Тіхановська плакала у нього на шиї та отримала $15000 "допомоги"
Читать на русском

Олександр Лукашенко заявив, що Світлану Тіхановську могли вбити

Протестуючі в Білорусі домагалися сакральної жертви, якої могла стати опозиційний політик Світлана Тіхановська. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Олександра Лукашенка, слова якого наводить видання Белта.

За його словами, в ті дні він викликав до себе голову КДБ Валерія Вакульчик та доручив йому "зняти з вулиць саме бойовий підрозділ і взяти під контроль штаб опозиції", інакше була б біда. При цьому він заявив, що Тіхановська сама просилася на зустріч до міністра внутрішніх справ Юрія Караєва, щоб виїхати з Білорусі.

"Ми розуміли, що може бути біда. І я віддав розпорядження: ми під охороною, за її бажанням, з людьми, про яких вона попросила, щоб її супроводжували, вивезли в Литву до дітей. І коли вона сказала, що у неї немає грошей, щоб там прожити, я розпорядився, і з держпідприємства взяли 15 тисяч доларів і віддали їй. "Дуже дякую вам", - плакала на шиї. "Вивезли", - заявив Лукашенко.

Крім того, він заявив, що посольство Білорусі в Литві повинно було допомогти Тіхановській з переїздом, "але її швидко взяли під контроль спецслужби Литви".

"Її ніхто не випихав за кордон. Стояло питання життя та смерті, і це було її бажання", - зазначив Лукашенко.

Як раніше повідомляв APnews, Світлану Тіхановську оголосили в розшук у Білорусі. Також розшук буде здійснюватися в РФ, тому що мова йде про міждержавний розшук. Водночас, Тіхановську не оголошували в міжнародний розшук.

Новини партнерів

Вірменія vs Азербайджан: 3 факти про війну в Нагірному Карабасі, про які ви не здогадувались
Деяким 300% щомісяця, а комусь - нічого. Як МОЗ виплачує медикам обіцяні премії за роботу з "ковідними"