Лукашенко привітав Зеленського з Днем Незалежності України

Лукашенко привітав Зеленського з Днем Незалежності України
Читать на русском

Лукашенко нагадав про зацікавленість у розширенні всебічного українсько-білоруського співробітництва на принципах рівності та поваги

Президент Білорусі Олександр Лукашенко направив президенту України Володимиру Зеленському привітання з нагод Дня Незалежності України. Про це повідомляє APnews з посиланням на БЕЛТА.

"Давні традиції дружби і добросусідства є основою ефективної взаємодії Білорусі й України в непростих умовах сучасного світу", - йдеться у повідомленні.

Лукашенко нагадав про зацікавленість у розширенні всебічного українсько-білоруського співробітництва на принципах рівності та поваги, розвитку конструктивного партнерства на національному та регіональному рівні. Президент Білорусі побажав українському колезі міцного здоров'я та успіхів у відповідальній державній діяльності, а народові України - миру, стабільності і благополуччя.

Крім того, Лукашенко привітав з Днем Незалежності другого президента України, главу благодійного фонду "Україна" Леоніда Кучму.

"Упевнений, що білорусько-українське партнерство буде і далі незмінно розширюватися на благо наших народів", - зазначив Лукашенко.

Як повідомляв APnews раніше, у понеділок, 24 серпня, відбудеться вертикальний концерт до Дня незалежності України, під час концерту публіка зніме номера в готелі та спостерігатиме за виступом, який пройде на окремому майданчику.

Новини партнерів

Зеленський і голова МЗС Німеччини погодили проведення саміту нормандської четвірки
У Німеччині лікарі підтвердили отруєння Навального