Лукашенко підтримав план застосування армії РФ у Білорусі

Лукашенко підтримав план застосування армії РФ у Білорусі
Читать на русском

Коментуючи документ, президент РБ Олександр Лукашенко знову згадав про «загрозу США і НАТО» і підкреслив, що Білорусі "заспокоюватися" не можна.

10 грудня президент РБ Олександр Лукашенко схвалив план застосування регіональної групи військ Білорусі та РФ. Про це повідомляє APnews з посиланням на БЕЛТА.

Розробкою плану застосування РГВ займалися генеральні штаби Росії та Білорусі з урахуванням «прогнозу стратегічної та військово-політичної обстановки». У переробленому плані також уточнено бойовий склад регіонального угруповання військ.

Коментуючи документ, президент РБ Олександр Лукашенко знову згадав про «загрозу США і НАТО» і підкреслив, що Білорусі заспокоюватися не можна.

"Сьогодні я хотів би почути, що нового в зв'язку з переробленими документами і що належить нам ще зробити, тому що нагнітання обстановки триває. Що би ми тут не заявляли, як би нас не заколисували і керівництво США, а зараз і керівництво НАТО. Кажуть , виправдовуючись, що ні, це ми просто так тренуємося. Але ми люди військові. якщо навіть тренуємося, то, значить, для чогось. Тому нам заспокоюватися не можна. навіть якщо у нас за спиною знаходиться дійсно потужна армія, як кажуть, друга армія у світі, дуже потужна. Але тим не менше нам заспокоюватися не можна ", - заявив президент Білорусі.

Раніше APnews повідомляв, Білорусь закриє наземний виїзд з країни: хто зможе виїхати.

Новини партнерів

В Албанії поліція застрелила хлопця через порушення карантину: в країні спалахнули масові протести
Дочка нардепа Столара в 19 років померла уві сні від зупинки серця