Лукашенко назвав умову для проведення перемовин з опозицією

Лукашенко назвав умову для проведення перемовин з опозицією
Читать на русском

Лукашенко вказав, що діалог про зміну політичного устрою Білорусі він готовий вести, в першу чергу, з трудовими та студентськими колективами

Білоруський президент Олександр Лукашенко на нараді з членами уряду в Мінську заявив, що готовий проводити діалог з представниками опозиції, проте тільки з "притомними людьми" і не на вулиці. Про це повідомляє APnews з посиланням на БЕЛТА.

Лукашенко вказав, що діалог про зміну політичного устрою Білорусі він готовий вести, в першу чергу, з трудовими та студентськими колективами.

"Якщо хтось хоче діалогу, будь ласка. Як раз студентські колективи - це ті колективи, з якими я готовий вести діалог. Трудові колективи. Будь ласка, формуйте своїх представників і будемо вести. Всі хочуть нового політичного устрою. Та заради бога, давайте візьмемося за Конституцію, вносьте пропозиції, сформуємо нову Конституцію", - зазначив він.

Президент Білорусі додав, що "селяни мають право на своє слово, і робітники хочуть своє слово сказати, і фахівці цих підприємств, і вчителі, і лікарі".

"З вулицею ніхто з влади за стіл переговорів не сяде ... Ось моє чітке уявлення і заява з приводу діалогу, з ким цей діалог ми можемо вести. Якщо є притомні люди від опозиції, які бачать свою країну вільною і незалежною, милості просимо, висловлюйте свою позицію, але не на вулиці. Під тиском вулиць жодного діалогу в Білорусі не буде", - підкреслив Лукашенко.

Як повідомляв APnews, Литва введе санкції проти 117 білоруських чиновників та Лукашенка.

Новини партнерів

Щитки, термометри та 30 учнів: як вчителям доведеться працювати в умовах пандемії
Наступний бій Ломаченка може пройти з глядачами