Лукашенко наказав за тиждень "навести порядки" у Мінську

Лукашенко наказав за тиждень "навести порядки" у Мінську
Читать на русском

Лукашенко наказав прибрати стихійні меморіали, до яких люди зносили квіти та лампадки в знак пам'яті за загиблим активістом.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наказав "навести порядки" у Мінську та зачистити всі стихійні меморіали. Про це APnews пише з посиланням на агентство "Белта", яке цитує Лукашенка.

Зазначається, що Лукашенко доручив голові Мінміськвиконкому Наталії Кочановій як "уповноваженій президента" по місту Мінську розробити відповідний проект постанови щодо наведення порядку в столиці і внести на сесію міськради для прийняття

"Мінськ на кладовище перетворювати можна! Така думка 99,9% мінчан. Тому меморіалів, про які постійно заявляють, як майбутнє громадянської війни в Мінську теж не буде. Суть (постанови – ред.) полягає в наведенні порядку в Мінську. Без всякого варварства. Щоб не дати цим негідникам пописувати, що ми варвари. На цьому тижні порядок повинен бути наведений в Мінську", - заявив Лукашенко.

Варто зазначити, що ця заява Лукашенка, швидше за все, була викликана акціями протесту на "Площі змін", якими хотіли вшанувати пам'ять загиблого активіста Романа Бондаренка, якого викрали та завдали травм, несумісних з життям.

На місці смерті Бондаренка утворився своєрідний меморіал, куди люди принесли багато квітів та лампадок.

Лукашенко наказав за тиждень "навести порядки" у Мінську
Лукашенко наказав за тиждень "навести порядки" у Мінську

Як раніше повідомляв APnews, силовики у Мінську взяли в кільце та жорстко розігнали учасників протесту.

Новини партнерів

Романа Віктюка поховають у Львові
Про закупівлю вакцини від коронавірусу домовився Медведчук, хоча це обов'язок Зеленського, - експерти