Лукашенко готовий встати між Україною і Росією в разі ескалації на Донбасі

Лукашенко готовий встати між Україною і Росією в разі ескалації на Донбасі
Читать на русском

Лукашенко готовий навіть ризикнути своїм життям.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що готовий "встати між Росією і Україною" в разі ескалації конфлікту на Донбасі. Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідь президента під час прес-конференції за підсумками року з моменту переобрання на президентську посаду.

"Якщо ви знову з Росією на Донбасі зіткнетеся, я буду між вами. Це давно зайнята мною позиція. Навіть якщо це буде загрожувати моєму житті. Але я впевнений, що ні перший, ні другий варіант нереальний, тому що розумних голів в Україні достатньо. Будь-яка ваша спроба силою вирішити питання закінчиться трагедією для України. Тому ні в якому разі не думайте це питання силовим чином", - таким чином Лукашенко відреагував на питання українського журналіста Макса Назарова.

Втім, пізніше Лукашенко зазначив, що швидше за все не дійде ні до першого, ні до другого варіанту. Також він заявив, що українцям не потрібно боятися білорусів, тому що вони ніколи не зроблять капостей.

Раніше APnews повідомляв, що Лукашенко пообіцяв повернути Україну, "перейшовши кордон без зброї". Також він прокоментував, коли визнає Крим "російським". Також президент Білорусі заявив, що Україна перейшла червону лінію, коли припинила авіасполучення з його країною.

Новини партнерів

"Дуже скоро. Але...": Лукашенко розповів, коли піде з посади президента і хто стане новим лідером Білорусі
На пошті у Мілані перехопили конверт з погрозами і трьома кулями для Папи Римського