Лукашенко анонсував білоруську вакцину від COVID-19

Лукашенко анонсував білоруську вакцину від COVID-19
Читать на русском

Олександр Лукашенко заявив, що власна вакцина в Білорусі з'явиться до осені

Білорусь створить власну вакцину від коронавірусу вже до осені поточного року. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Олександра Лукашенка.

"Ми часто обговорюємо тему коронавірусу і ваші досягнення - я завжди кажу: і наші трошки там є з радянських часів - у виробництві вакцин. У вас вже три зареєстровані вакцини, і ще в розробці. Ми теж йдемо цим шляхом, до осені ми отримаємо і свою вакцину, фахівці у нас є. Але зараз активно закуповуємо у вас", - заявив політик.

При цьому він вказав, що Білорусь відвідали російські фахівці, які переконалися, що країни перебувають фактично на однаковому рівні по захворюваності COVID-19.

"На щастя, зараз різко почала знижуватися захворюваність. Дай бог, до осені або, може, до літа ми вже вийдемо до нуля ближче", - підсумував Лукашенко.

Як раніше повідомляв APnews, українська делегація в Індії завершила переговори щодо збільшення кількості доз вакцини, які буде постачати американський виробник NovaVax. В результаті, вдалося домовитися про надходження 15 млн доз.

Новини партнерів

Вибух гранати в Дрогобичі: у постраждалої все тіло прошито осколками
Міністр оборони потрапив в конфуз, переплутавши Мінфін з МВФ. Відео