Луганська ОДА повинна підготувати розрахунки по ліквідації наслідків пожеж у області

Луганська ОДА повинна підготувати розрахунки по ліквідації наслідків пожеж у області
Читать на русском

Мінекономіки, Мінфін, Мінрегіон, Мін’юст та ДСНС повинні подати Кабінету міністрів проект розпорядження щодо виділення коштів

Співробітники Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули ситуацію з пожежами, які спалахнули у Луганській області, після чого надали обласній державній адміністрації ряд доручень. Про це повідомляє APnews з посиланням на урядовий портал.

"Луганській облдержадміністрації доручено підготувати обґрунтування та розрахунки для здійснення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", - йдеться у повідомленні.

Мінекономіки, Мінфін, Мінрегіон, Мін’юст та ДСНС повинні подати Кабінету міністрів проект розпорядження щодо виділення коштів з резервного фонду держбюджету для ліквідації наслідків пожеж, надання матеріальної допомоги родичам загиблих та постраждалому населенню на основі вказаних даних.

Адміністрації Луганської ОДА доручили:

  • забезпечити цілодобову роботу штабу та координацію заходів з ліквідації наслідків НС;
  • у разі потреби забезпечити виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету на допомогу родичам загиблих та постраждалому населенню для компенсації за втрачене житло та майно;
  • організувати заходи щодо забезпечення постраждалих, у разі необхідності, тимчасовим житлом, продуктами, медичними засобами та речами першої необхідності і засобами гігієни.

Також ОДА має обстежити будівлі, пошкоджені вогнем, та оформити необхідні документи для відшкодування завданих збитків у найкоротший строк та відпрацювати питання щодо надання допомоги громадянам у відновленні втраченого житла.

Як повідомляв APnews раніше, у населеному пункті Станиця Луганська у Луганській області пожежа охопила майже всі будинки на вулиці Донецькій.

Новини партнерів

У Міноборони розповіли, коли сім'ї загиблих в катастрофі Ан-26 отримають компенсації
Євросоюз запровадив санкції проти Росії за залізничне сполучення з Кримом