Lufthansa заявила про відновлення авіарейсів за 20 напрямками

Lufthansa заявила про відновлення авіарейсів за 20 напрямками
Читать на русском

Рейси відновлять свою роботу у другій половині червня

Німецька авіакомпанія Lufthansa заявила про відновлення рейсів з Франкфурта-на-Майні у другій половині червня. Очікується, що літаки почнуть літати приблизно за 20 напрямками. Про це пише Deutsche Welle.

Зокрема, відкриють рейси на Крит, Родос, Ібіцу, у Венецію і Малагу. Для цього планують використовувати 80 літаків, які зараз простоюють через пандемію коронавірусу.

З 1 червня Lufthansa, Swiss Eurowings почнуть використовувати 160 літаків з наявних у них 760. Очікується, що чинні заборони на поїздки скасують з середини червня.

Польоти в Україну найбільша авіакомпанія Європи Lufthansa відновить з 1 червня. Так, з 1 червня заплановано початок виконання регулярних рейсів з Франкфурту до Києва.

Згідно з графіком компанії, у перші два тижні червня польоти будуть відбуватися з частотою три рази на тиждень по понеділках, середах і п'ятницях: з Києва - рейс LH1491 у 10:20, з Франкфурта - рейс LH1490 о 6:05.

Як повідомляв APnews раніше, авіакомпанія "Мотор Січ" припинила міжнародні рейси до 14 червня через пандемію коронавірусу.

Новини партнерів

У Криму всіх прибулих з РФ збираються поміщати в обсерватори за їх рахунок
За добу близько 1300 громадян повернулися спецрейсами в Україну