"Кращий за Гриневич", а в освіті почалися позитивні зрушення, - школи оцінили роботу Шкарлета

"Кращий за Гриневич", а в освіті почалися позитивні зрушення, - школи оцінили роботу Шкарлета
Читать на русском

Освітяни кажуть, що Шкарлет кращий за Гриневич, не провокує конфліктів та завжди шукає порозуміння.

Наступного тижня ВРУ може розглянути кадрові питання, серед яких і призначення міністра освіти та науки України. Зараз посаду т.в.о. міністра обіймає Сергій Шкарлет, а тому вірогідність внесення саме його кандидатура на голосування - дуже висока. Про оцінку роботи очільника освітнього відомства редакція APnews спитала у педагогів різних шкіл.

Освітяни кажуть, що Шкарлет кращий за Гриневич, не провокує конфліктів з педагогами та завжди шукає порозуміння.

"Краще ніж Гриневич. Ну, за ті 6 місяців які він на посаді фактично він не виявив себе якось негативно по відношенню до освітян, бо його попередниця неодноразово заявляла, що найбільшою проблемою школи і освіти є педагоги. Він не йде на конфлікт із освітянами, він не йде на конфлікт з батьками, намагається порозумітися із усіма учасниками освітнього процесу. В принципі мені здається що це людина досить демократична", - сказав заступник директора з навчальної роботи спеціалізованої столичної школи №23 з поглибленим вивченням англійської мови, освітній експерт Володимир Онацький.

Він додав, що у статусі повноцінного міністра освіти Шкарлету вірогідно вдасться зробити більше, ніж як виконуючий обов’язки.

Директор Печерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області Леоніда Котовська теж порівняла Шкарлета з минулим керівництвом МОН.

"Якщо порівнювати його із попереднім керівництвом – то позитивні зрушення є: в питаннях освіти, в питанні продовженні реформ НУШ, хочеться, щоб вона була в дії. А ще він же пропонував підняти зарплати вчителям, працівникам освіти, але у ВР це питання поки не підтримали, хоча ми б хотіли, щоб це питання було розглянуте. Тобто, він лобіює інтереси освітян. Тому ми думаємо, що є позитивні рушення і підтримуємо його кандидатуру щодо призначення повноцінним міністром освіти", - сказала вона.

Педагоги кажуть, що Шкарлету треба дати можливість повноцінної роботи.

"Бо знаєте працювати на благо освіти у підвішеному стані – не знати чи будеш завтра міністром, чи лишишся т. в. о., чи взагалі підеш. Треба дати йому таку можливість, і має пройти час", - зазначив у коментарі директор Суворовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Григорій Довгань.

За його словами, видно, що т.в.о. міністра "старається".

Як відомо т.в.о. міністра освіти Шкарлет став 25 червня 2020 року. Раніше він працював ректором, і загалом, освітяни називають його своїм представником.

Критикують Шкарлета натомість лише представники минулого керівництва МОН, які зараз переважно є депутатами від "Голосу" та ЄС.

Новини партнерів

"8000 від Зеленського" бізнес отримає через "Дію": кому "світить" допомога
В Україні дитині вперше пересадили нирку від мертвого донора