Луческу офіційно підтвердив, що покидає "Динамо"

Луческу офіційно підтвердив, що покидає "Динамо"
Ексклюзив
Читать на русском

Мірча Луческу залишив київський клуб всього через чотири дні після призначення.

Інформація про відхід Мірчі Луческу з поста головного тренера "Динамо" викликала не менший шум, ніж новина про його призначення. І якщо на офіційному сайті киян зараз підтвердження цього немає, то APnews з посиланням на свої джерела в ФК "Динамо" підтверджує, що 74-річний фахівець залишив київський клуб.

При цьому точної причини такого швидкого відходу Мірчи Луческу у керівництва "Динамо" немає, хоча мова, можливо, йде саме про неприйняття Містера з боку ультрас. Також на цей момент немає ніякої інформації про те, хто може стати заміною для Мірчі Михайловича в київському гранді.

Водночас журналіст Ігор Циганик заявив, що Мірча Луческу в розмові з ним підтвердив свою розмову з румунськими ЗМІ. Однак Мірча Михайлович на той момент ще не прийняв остаточне рішення. Спочатку він хотів переговорити з президентом киян Ігорем Суркісом.

Раніше APnews повідомляв, що ультрас "Динамо" виступили із заявою, в якому виступили проти призначення Мірчі Луческу на пост тренера киян. А деякі фанати навіть встигли зустрітися з Ігорем Суркісом одразу після офіційної презентації румунського фахівця.

Читайте також:

Новини партнерів

Від камінг-ауту Роналду до смерті динозаврів від Covid. ТОП найбільш курйозних ставок в 2020 році
Через сильні дощі Івано-Франківськ затопило