Ломаченко запропонував Лопесу провести ще два бої, щоб виявити найсильнішого

Ломаченко запропонував Лопесу провести ще два бої, щоб виявити найсильнішого
Читать на русском

Також Лома пояснив, чому в контракті на бій не було пункту про реванш.

Екс-чемпіон світу в легкій вазі Василь Ломаченко розповів про можливий реванш з Теофімо Лопесом. Про це APnews повідомляє з посиланням на перше інтерв'ю українського боксера після програного поєдинку.

Під час інтерв'ю Василь згадав про заяву Лопеса, що він зміг би перемогти в 100 поєдинках зі ста. "Можу до нього звернутися: можна три рази боксувати, ще два залишилося. Другим боєм буде реванш, а в третьому будемо з'ясовувати, хто з нас найсильніший", - запропонував Ломаченко.

Також українець пояснив, чому в контракті на бій не виявилося пункту про реванш. За версією Ломаченко, спочатку цей пункт був, але його прибрали після заяв Лопеса, що так команда Ломаченко хоче перестрахуватися на випадок поразки.

"До поєдинку, до підписання контракту я не знав, є у нас пункт про реванш чи ні, тому що менеджер цей контракт перевіряє і ці пункти мене, чесно кажучи, ніколи не цікавили. Коли він сказав, що ми обов'язково будемо боротися за включення пункту про реванш, ми відповіли: "Слухай, ну давай тоді не будемо цей пункт включати, якщо вони говорять, що ми хочемо себе перестрахувати якимось чином". А в наступній статті вийшло, що я відмовився від пункту про реванш в контракті", - розповів Ломаченко.

Також в інтерв'ю Василь Ломаченко заявив, що в поєдинку проти Лопеса "судді були заряджені". І навіть не дивлячись на це, українець впевнений, що бій закінчився як мінімум нічиєї.

Новини партнерів

Медведчук - найвпливовіший політик України після президента - експерт
Більше камер і контролю: в Раді посилять заходи боротьби з "кнопкодавством"