Люстрація - дискримінація: Разумков розкритикував повальні "чистку влади"

Люстрація - дискримінація: Разумков розкритикував повальні "чистку влади"
Читать на русском

Дмитро Разумков зазначив, що ніколи не був прихильником люстрації

Люстрація є дискримінацією за професійною ознакою. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву спікера Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв'ю головному редактору інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман.

За словами спікера парламенту, він ніколи не був прихильником люстрації.

"Я ніколи не був прихильником люстрації. Так, зараз в мене полетять камені, але я вважаю, що це неправильно. Я поясню чому. Люстрація для одних, для тих, хто був реально у годівниці, крав, для них це вийшло, як індульгенція. Вони взяли й пішли. А багато хто не пішли. Багато хто знайшов можливість як залишитися і далі працювати на благо своєї кишені, а не на благо країни. Але вони не понесли покарання за ті діяння, які ними були вчинені. А дуже велика кількість людей, які потрапили під люстрацію, вони були нормальними, чесними, якісними. І їх замінити сьогодні ніким", - зазначив Разумков.

При цьому він вказав, що чиновників за кілька років можна навчити виконувати якісь функції, але не всіх, а правоохоронців викидати на вулицю неправильно.

"Люстрація ... Знаєте, це дискримінація за професійною ознакою", - підкреслив спікер Ради.

Як раніше повідомляв APnews, міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про люстрацію порушує європейську конвенцію і його треба терміново міняти.

Новини партнерів

Проти керівництва "Нафтогазу" відкрили справу про держзраду
Мер Умані, який ночував під ОП і протестував через хасидів, захворів на COVID-19