"Людям загрожує помста": Глава МЗС Угорщини у ПАРЄ поскаржився на базу "Миротворець"

"Людям загрожує помста": Глава МЗС Угорщини у ПАРЄ поскаржився на базу "Миротворець"
Читать на русском

Міністр зазначив, що цей сайт несе загрозу навіть депутату Європарламенту.

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що угорським політикам та представникам, яких внесли в українську базу "Миротворець", загрожує помста.

Відповідна заява пролунала під час дебатів у ПАРЄ, передає APnews.

Так, у відповідь на запитання про права угорців в Україні Сійярто заявив, що "Миротворець" в Україні - це справжня проблема.

"Миротворець – список ворогів, які мають бути покарані" - пояснив угорський міністр членам ПАРЄ. "Я і сам в цьому списку, але для мене це не проблема, мене захищає контртерористична служба Угорщини. Але ті, хто живуть в Україні, мають більше підстав боятися" - заявив він.

Крім того, угорський міністр підкреслив членам ПАРЄ, що існування цього сайту може загрожувати євродепутатці Андреї Бочкор родом з Берегово, адже вона є в базі "Миротворця".

"Є євро депутатка, яка боїться повернутися додому на різдвяні свята через те, що вона в цьому списку і не захищена", - запевнив він.

Варто зазначити, що влада Угорщини неодноразово заявляла Україні про необхідність закрити базу "Миротворець" та навіть намагалася через це заблокувати результати Ради асоціації Україна-ЄС.

Як повідомляв APnews раніше, в Офісі Зеленського назвали ключові держави-"друзі" України. Угорщина у основний список не потрапила, однак її теж хочуть там бачити.

Новини партнерів

У Греції розбився одномоторний літак, яким керував місцевий вчитель: загинули двоє
Канада та Велика Британія ввели санкції проти Білорусі