"Людина Зеленського": Арахамія перерахував можливих кандидатів на посаду голови Нацбанку

"Людина Зеленського": Арахамія перерахував можливих кандидатів на посаду голови Нацбанку
Читать на русском

Арахамія вважає, що у тому випадку, якщо головою НБУ буде парламентарій від "Слуги народу", його називатимуть "людиною Зеленського"

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що кандидатами на посаду голови Національного банку України можуть бути Кирило Шевченко або народні депутати. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Арахамії.

"Кадрові питання ми плануємо на четвер, попередньо. І там будуть всі ці прізвища, які ви вже знаєте, окрім Національного банку, який потримаємо трошки в секреті до ранку четверга. Тому що ще остаточно не вирішено. Нам потрібно буде зібрати фракцію і одразу ж обговорити питання цієї кандидатури. І після цього, якщо це буде, наприклад, народний депутат з нашої фракції, тоді, я думаю, обговорення зайве і всі підтримають, як завжди. Якщо це буде інша людина, що теж вірогідно, тоді буде обговорення", - зазначив він.

Арахамія розповів, що чув, що кандидатами на посаду глави Нацбанку можуть бути Кирил Шевченко, Лавренюк (швидше за все, мова йде про Володимира Лавренчука - ред.) або народні депутати.

"Всі можуть, тому що це шорт-ліст. Зазвичай, з шорт-ліста може будь-яка людина бути висунута, проголосована на фракції, потім проголосована в залі. Без профільної освіти я не думаю, що треба ризикувати такою інституцією", - уточнив голова фракції "Слуга народу".

Арахамія вважає, що у тому випадку, якщо головою НБУ буде парламентарій від "Слуги народу", його називатимуть "людиною Зеленського".

"Для того, щоб стати "людиною Зеленського" не обов’язково бути народним депутатом, правильно? Я вам гарантую, що будь-якій людині, яку ми призначимо, будуть закидати саме такий "стейтмент", що це "людина Зеленського". Це нормально", - переконаний голова фракції "Слуга народу".

Як повідомляв APnews, Рада відправила у відставку главу НБУ Смолія 3 липня.

Новини партнерів

Зеленський назвав вбивство медика на Донбасі "доказом цинізму, брехливості й нелюдяності бойовиків"
Бій Джошуа - Пулєв може пройти на кораблі або в колізеї