Люди збираються ночувати: на мітинг на підтримку Саакашвілі в Тбілісі стягнули правоохоронців

Люди збираються ночувати: на мітинг на підтримку Саакашвілі в Тбілісі стягнули правоохоронців
Читать на русском

За різними даними, у мітингу беруть участь від 20 до 70 тисяч людей.

Сьогодні в столиці Грузії десятки тисяч людей вийшли на підтримку Михайла Саакашвілі, якого затримали і утримують у СІЗО. Багато їхали в Тбілісі з регіонів і збираються ночувати на площі Свободи, де проходить протест.

Про це APnews пише з посиланням на коментар секретаря з питань оборони і безпеки, колишнього віце-спікера парламенту Грузії (2012 рік) Георгі Барамідзе "Сегодня".

За його словами, в сьогоднішньому мітингу беруть участь близько 70 тисяч осіб, при цьому в поліції заявляють про 20 тисяч мітингувальників у центрі Тбілісі.

Барамідзе розповів, що багато хто приїхав в столиці Грузії з регіонів і залишаться тут ночувати.

"Мітинг в цей момент все ще триває. Деякі активісти збираються ночувати. Сьогодні було приблизно 70 тисяч. Люди їхали навіть із регіонів", - сказав він.

Додавши, що до урядового кварталу, де і проходить протест, стягнуті підрозділи поліції. Правоохоронці знаходяться не тільки на вулиці, але і в будівлі мерії і парламенту. Про затримання поки не повідомлялося.

Відомо також, що на підтримку Саакашвілі на мітинги виходять не тільки в Тбілісі, але і в інших містах. Але там вони не настільки масові.

APnews писав, що через два тижні з дня затримання Михайла Саакашвілі в столиці Грузії почався мітинг. Організатор - партія Саакашвілі «Єдиний національний рух», а основна їхня вимога - звільнити ув'язненого.

Новини партнерів

У ВООЗ назвали країни, де досі не почалася вакцинація від COVID-19
Аеропорт "Київ" на рік закриється на реконструкцію