Люди у відділку все чули і бачили: "жертва Кагарлика" розповіла моторошні подробиці зґвалтування

Люди у відділку все чули і бачили: "жертва Кагарлика" розповіла моторошні подробиці зґвалтування
Читать на русском

Жінка розповіла, що в той момент, коли її ґвалтували, у приміщенні поліції були люди.

Жертва насилля у Кагарлицькому відділі поліції розповіла, що підозрюваний у побитті дівчини Микола Кузів незлюбив її ще задовго до того, як стався інцидент.

Про це Неля Погребицька розповіла в інтерв’ю "Українській правді".

"Коля не злюбив мене ще давно. Я пам'ятаю, що ще сиділи якось у Міші, він приїхав, зайшов в будинок. Сказав усім забиратися з дому, тому що він тут господар, всі вийшли, а я довго збиралася через малу. Тоді він до мене підійшов, взяв за підборіддя і каже: "Подивися мені в очі. Якщо, каже, я тобі подзвоню, якщо ти до мене не вийдеш, ти знаєш, де я працюю, ти знаєш, що я можу зробити, ти завжди мені даси". Так домагався мене", – згадує жінка.

За словами потерпілої, вона досі боїться своїх кривдників.

"Страшно, ми всі тут налякані. Я думаю, що вийде цей Микола або Сергій, приїде і вб'є – мене чи мою сім'ю. Він говорив, вийду – тебе і твою сім'ю знищу", – зазначає Неля.

За її словами, першим над нею познущався Микола Кузів.

"Як зайшов, дістав протигаз. Одягає на мене, я мало не задихнулася. Думаю, задушити мене хоче. І я не пам'ятаю чи він мене так вдарив, що ніс розбив, або в протигазі я була", – ділиться жахливими спогадами Неля.

Як наголосила жінка, в той момент, коли її ґвалтували, у приміщенні поліції були люди, які все чули і бачили.

"Як я впала, то за волосся мене тягнув, то з ноги, з кулака, синці такі були. Тоді до себе в кабінет повів, пістолет наставив, знову штовхав. І запальничкою балувався. Вже як познущався з мене, у мене вже сил не було. А цей Сергій потім прийшов, його не було, і почав це "Я тебе сьогодні розірву, будеш моя сьогодні"", – розповіла жінка.

Потерпіла також розповіла, що її не хотіли відпускати до 4 години ранку, хоч вона і "просила, як могла, і на коліна ставала".

"Я пішла в парк. Не пішла, а швидко побігла. Усе боліло, але думаю, аби тільки сховатися: перелякана, уся трушуся", – поділилася подробицями Неля Погребицька.

Як повідомляв APnews, адвокати вимагають надати цілодобову охорону "жертві Кагарлика".

Новини партнерів

На речовому ринку "Троєщина" в Києві зафіксували спалах коронавірусу
Стерненко: Венедиктова втрутилася в розслідування, прокуратура хоче покарати мене за те, що я не вмер