Люди прямо кажуть: А навіщо потрібна така влада, якщо питання з вакциною вирішують не Зеленський & Co, а опозиціонер Медведчук? – Долгачов

Люди прямо кажуть: А навіщо потрібна така влада, якщо питання з вакциною вирішують не Зеленський & Co, а опозиціонер Медведчук? – Долгачов
Читать на русском

Публіцист звернув увагу на те, що влада на чолі із Зеленським провалила вакцинацію, а потім розв'язала цілу репресивну війну проти опозиціонера Віктора Медведчука, який домовився про виробництво вакцини в Україні.

Українські ЗМІ відверто заявляють, що фраза депутатки Ганни Колесник "Потрібно валити з цієї країни" стала справжнім сигналом від "Слуги народу" своїм виборцям. Таку думку висловив у своїй колонці на сайті "Кореспондент" журналіст Едуард Долгачов, передає 112.

"Дійсно, поставте себе на місце простого українця. І що він повинен думати про політику влади під керівництвом Володимира Зеленського, якщо навіть політична еліта - народний депутат, що володіє пільгами, отримує багатотисячну компенсацію за житло, має зарплату 35 000+ гривень і щомісячну доплату "в конверті" в кілька тисяч доларів - закликає "валити з цієї країни"?" - підкреслив аналітик.

На думку журналіста, простий українець приходить до висновку, що навіть депутат від "Слуги народу", тобто представник політичної еліти, оцінює результати політики Зеленського і "зелених" як "жах-жах-жах".

Публіцист звернув увагу на те, що влада на чолі із Зеленським провалила вакцинацію, а потім розв'язала цілу репресивну війну проти опозиціонера Віктора Медведчука, який домовився про виробництво вакцини в Україні.

"На словах Зеленський називає себе і прем'єр-міністра Шмигаля "майстрами спорту по боротьбі з коронавірусом". А на практиці Україна під владою Зеленського & Co стала останньою країною Європи, де почалася вакцинація. Кожен день помирає кілька сотень українців, але максимум, що змогли зробити "зелені" – це купити 500 тисяч доз дешевої копії британської вакцини під назвою "Ковішілд" та 215 тисяч доз китайської "Коронавак". Крапля в морі, якщо навіть не брати до уваги, що це вакцини з низькою ефективністю", – підкреслив публіцист.

"А проти опозиційного політика Віктора Медведчука, який домовився про ліцензію на виробництво вакцини і пропрацював варіант виробляти цей життєво важливий препарат на українському заводі в обсязі 500-600 тисяч доз на місяць, влада розгорнула політичні репресії", – додав він.

До того ж Долгачов заявив, що прості українці ставлять собі питання, який толк від влади на чолі із Зеленським, якщо життєво важливе питання вакцини від COVID-19 вирішує опозиційний політик?

"З іншого боку, якщо оцінювати логіку Зеленського і "слуг" з точки зору людей, тремтячих за свої крісла, тоді все логічно. Адже так мільйони простих українців можуть задуматися - А навіщо взагалі потрібна така влада, якщо такі глобальні питання вирішує не Зеленський & Co, а опозиційний лідер Медведчук?" - констатував аналітик.

За словами журналіста, влада на чолі із Зеленським демонструє одні тільки провали - в економіці, в залученні інвестицій, у справі мирного врегулювання на Донбасі тощо.

"На словах "зелені" хваляться, які вони "професіонали" в економіці. А на ділі Національний банк оцінив падіння ВВП за підсумками 2020 року на рівні "мінус 4%". "Зелені" вирішили побити рекорд Яценюка, який на Майдані кричав про "європейські стандарти життя", а, ставши прем'єром, опустив всю Україну в "економічне пекло"?!" - обурився Долгачов.

Публіцист також нагадав, що Зеленський не виконує свою обіцянку принести мир на Донбас.

"На словах Зеленський на виборах закликав, що "потрібно просто перестати стріляти", а, ставши владою, "зелені" займаються імітацією мирного процесу. Ні Мінські угоди не виконують, ні якогось нового реального плану з припинення війни на Донбасі не пропонують. Пафосні обіцянки провести обмін полоненими "всіх на всіх" так і залишилися порожніми словами", – резюмував публіцист.

"Загалом, скандал із депутатом, яка закликала "валити з цієї країни" ще не раз повернеться до "слуг" і Зеленського у вигляді бумерангу. Адже фактично депутат від партії влади одним рядком оголосила вирок діяльності і Зеленського, і Шмигаля, і Разумкова, і правлячій політичній силі "Слуга народу", – підсумував журналіст Едуард Долгачов

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Степанов заявив, що в Україні необхідно робити по шість мільйонів щеплень на місяць
На главу ДФС Мельника подали заяву до ДБР через незаконну кадрову політику