Людей із Луганської та Донецької областей розмістять у санаторії Ялинка під Харковом

Людей із Луганської та Донецької областей розмістять у санаторії Ялинка під Харковом
Читать на русском

Люди будуть забезпечені харчуванням та житлом.

Переселенців із Луганської та Донецької областей розміщуватимуть у санаторії Ялинка, що знаходиться у селі Дачне Харківської області. Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У документі йдеться, що він діятиме з 22 лютого до закінчення загострення політичної ситуації. На місцевих чиновників покладено обов'язок забезпечити людей усім необхідним. Передбачається живлення та опалення житлових приміщень. На кордоні Харківської області рятувальники повинні встановити два намети, що обігріваються. Біля них планують розмістити бригади швидкої.

Санаторій «Ялинка» знаходиться за 60 кілометрів від Харкова. Він оточений хвойним бором та листяним лісом. Це кліматичний, питний та бальнеологічний курорт. Він розрахований на оздоровлення дорослих та дітей.

На території санаторію є тренажерний зал, кінотеатр, пошта, а також є ігрові майданчики для дітей, пункт зв'язку, бібліотека, більярд, спортивні майданчики, пляж та будинок культури.

Раніше APnews повідомляв, що житлові будинки в Щасті обстрілювали понад 2 години.

Новини партнерів

У КМДА не знають, коли проїзд у Києві зросте до 20 гривень
У СБУ заявили, що російських військових на кордоні з Україною не годують, а серед офіцерів "назріває зарплатний бунт"