Литва та Латвія закривають кордони через коронавірус

Литва та Латвія закривають кордони через коронавірус
Читать на русском

Обмеження почнуть діяти з 17 березня.

Уряди ще двох країн - Латвії та Литви - ухвалили рішення про введення обмежень з 17 березня у зв'язку з пандемією коронавірусу у світі. Про це повідомляє видання Delfi.

Так, зазначили, що Латвія з 17 березня заборонить сухопутні та повітряні пасажирські перевезення через кордон. При цьому латвійці зможуть повернутися в країну, а іноземці отримають змогу покинули Латвію.

Також у Латвії забороняють проведення всіх публічних заходів, а неорганізовані заходи з кількістю учасників до 50 осіб мають закінчуватися до 23 години вечора. Іспити у школах переносять на травень. Проте за словами прем'єр-міністра Крішьяніс Каріньш, дитсадки у Латвії працюватимуть, оскільки для держави важливо, щоб співробітники оперативних служб, у яких можуть бути маленькі діти, могли продовжувати роботу.

В свою чергу уряд Литви також оголосив про введення карантину. Пишуть у агентстві LTR. Обмежувальні заходи також включають закриття кордонів для іноземних громадян та магазинів, крім аптек та продовольчих товарів, а також заборону публічних заходів.

Компаніям рекомендують переводити працівників на дистанційну роботу. У Литві будуть закриті заклади освіти, театри, музеї, кінотеатри, спортзали.

Як повідомляв APnews раніше, Кабінет міністрів України заборонив в'їзд в країну іноземців та закрив міжнародне авіасполучення.

Новини партнерів

Білецький під посольством РФ заявив, що Кубань це Україна. Відео
На Житомирщині без родичів поховали жінку, яка померла від коронавірусу