Ліквідація Covid-19 і медреформа, яку розпочала Супрун: Степанов назвав пріоритети на посаді глави МОЗ

Ліквідація Covid-19 і медреформа, яку розпочала Супрун: Степанов назвав пріоритети на посаді глави МОЗ
Читать на русском

Напередодні Рада призначила Максима Степанова новим міністром МОЗ замість Ємця.

Новопризначений міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає пріоритетами у своїй діяльності боротьбу з коронавірусом та завершення медичної реформи.

Про це повідомляє APnews з посиланням на главу МОЗ.

За словами Степанова, наразі вкрай важливо налагодити комунікацію із місцевими закладами охорони здоров’я.

"Попереду чимало роботи. Перший пріоритет - боротьба з коронавірусом. Я не хочу нікого ні в чому звинувачувати, але є певна втрата часу з погляду підготовки до пандемії. Ми більше не можемо собі дозволити гаяти час. Тому вкрай важливо зараз налагодити комунікацію із закладами охорони здоров’я на місцях.

Другий пріоритет - медична реформа (ред. - яку почала ще Уляна Супрун на посаді в.о. міністра охорони здоров'я). Я вважаю, що цілком можливо провести зміни таким чином, щоб реформою залишилися задоволені як пацієнти, так і лікарі усіх рівнів", - наголосив очільник відомства.

Як повідомляв APnews, Верховна Рада призначила Максима Степанова новим главою Міністерства охорони здоров'я замість Ємця у понеділок, 30 березня.
Згідно з відомостями у декларації Степанова за 2019 рік, його активи і активи його сім'ї в 10+ разів перевищують дохід, з урахуванням сум усіх доходів, зазначених в іноземній валюті в тому числі.

Новини партнерів

Єрмак розповів, за яких умов відбудеться саміт "нормандської четвірки"
Верховна Рада працюватиме в комітетах до кінця карантину через коронавірус