"Лікування більше не має сенсу": син співака Віктора Павлика припиняє боротися з раком

"Лікування більше не має сенсу": син співака Віктора Павлика припиняє боротися з раком
Читать на русском

Хлопець зараз може пересуватися тільки за допомогою візка, а одна його рука практично втратила свою функціональність

Син українського співака Віктора Павлика припинив боротися з раком, який діагностували майже два роки тому. Павло Павлик заявив про значне погіршення здоров'я і відсутність бажаного результату лікування.

Про це син Віктора Павлика написав на своїй сторінці у Facebook.

Хлопець повідомив, що з початку хвороби він переніс 18 курсів хіміотерапії і курс променевої терапії, але хвороба не відступила.

Також 21-річний Павло заявив про значне погіршення свого здоров'я, зокрема, що у нього відняло одну руку.

"Місяць тому моя ліва рука почала постійно хворіти в лікті, день і ніч, а пальці цієї руки почали слабшати і втрачати здатність тримати і маніпулювати речами. Три тижні тому мені довелося повернутися до пересування за допомогою милиці, з якою я ходив деякий час після операції. Два тижні тому я вже не міг пересуватися не тримаючись за стіну або меблі. А тиждень тому, в черговий раз перевіривши організм з допомогою КТ і МРТ, я почав втрачати і без того слабку надію в моїй голові", - пише син артиста.

Павло розповів, що зараз може пересуватися тільки за допомогою візка. Також додав, що зупинити розвиток хвороби (саркоми хребців) не вдалося.

"Я закінчив своє лікування хіміопрепаратами, але не тому що воно більше не потрібно, а тому що воно більше не має сенсу. Нам не вдалося зупинити розвиток моєї хвороби, вона продовжує активно вражати мій організм, руйнуючи його зсередини. А значить мені залишилося тільки протриматися в живих скільки зможу", - розповідає Павло.

Молодий чоловік сприймає своє становище спокійно, але переймається за рідних.

З особливим теплом Павло згадав шкільні роки та однокласників. Побажав їм здійснити всі свої мрії і ніколи не зіткнутися з труднощами, які його спіткали.

В свою чергу батько хлопця, Віктор Павлик, поділився у фейсбуці постом свого сина і попросив однокласників Павла відгукнутися.

Новини партнерів

У Запорізькій області на території бази відпочинку загинула дитина
Вибух у багатоповерхівці Києва: поліція проводить обшуки в газорозподільній компанії, яка обслуговувала будинок