Лікарям підвищать зарплати. У МОЗ розповіли, кому слід чекати надбавки

Лікарям підвищать зарплати. У МОЗ розповіли, кому слід чекати надбавки
Читать на русском

На підвищення зарплати можуть розраховувати медики, про яких "забули", коли стартував другий етап медичної реформи.

Українським лікарям підвищать заробітну плату з 1 вересня.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра охорони здоров’я Максима Степанова в ефірі одного з телеканалів.

За його словами, зарплату на підвищення зарплати можуть розраховувати лікарі, медсестри і санітари, яких "забули", коли стартував другий етап медичної реформи.

"Починаючи від 1 вересня цього року буде підвищена заробітна плата всім лікарям, медичним сестрам, молодшому середньому персоналу. Ті, які працюють в лікарнях, спеціалізованих лікарнях, високоспеціалізованих лікарнях. Тобто всі ті, які повинні були почати отримувати вищу заробітну плату, починаючи вже від 1 квітня. Але, на жаль, під час плануванні реформи, так званої, про них просто забули", - сказав він.

Також Степанов зазначив, що всім медикам, хто працював в умовах загрози коронавірусної хвороби, перераховуються обіцяні 300% надбавок.

"НСЗУ повільно заключала договори, але вони усі заключені і перераховуються кошти, зважаючи на пакети і тарифи, які були затверджено на уряді. Вони включають 300% зарплати для медпрацівників, які працюють з COVID-19 і всього переліку лікарських засобів, які потрібні для лікування коронавірусної хвороби", - резюмував глава МОЗ.

Як повідомляв APnews, медик розповів, кому насправді виплатили премії за боротьбу з COVID-19.

Новини партнерів

Понад 900: В Україні вже третій день поспіль фіксують антирекорд з кількості хворих COVID-19
Вбивство Гандзюк: підозрюваного Мангера заарештували