Лікар-анестезіолог попросив тих, хто не вірить у COVID-19 “помирати вдома”

Лікар-анестезіолог попросив тих, хто не вірить у COVID-19 “помирати вдома”
Читать на русском

Він також запросив їх волонтерами прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у будь-яке відділення інтенсивної терапії.

Лікар-анестезіолог, професор Сергій Дубров звернувся до всіх тих людей, які не вірять у існування коронавірусної хвороби COVID-19 із закликом не звертатись до лікарів. Він сказав, щоб вони "просто вмирали дома, синіючи".

Про це APnews повідомляє з посиланням на його відеозвернення.

"Для атеїстів COVID-19: запрошую волонтерами прати білизну, мити підлогу, перестилати пацієнтів у будь-яке відділення інтенсивної терапії. Рук не вистачає, особливо молодшого медичного персоналу", - сказав Дубров.

Та зауважив, що зараз реанімації переповнені, а у палатах, які були розраховані на 6 ліжок, зараз перебувають по 9-12 пацієнтів.

"Думаю, що одна доба або декілька годин роботи у реанімації із пацієнтами COVID-19, з переповненими реанімаціями, відділеннями, які були розраховані на 6 ліжок, як мінімум мають 9-12 пацієнтів. Декілька годин роботи у такому відділенні, і я думаю, що "атеїзм ковідний" пройде дуже швидко. І велике прохання до "атеїстів COVID-19": мабуть, не звертатись за допомогою до медичного персоналу, а просто вмирати вдома... синіючи. Якщо ви не вірите у COVID-19, то, будь ласка, не звертайтеся до лікарів", - звернувся він.

Раніше APnews писав, що в Україні можуть закрити сотні лікарень для хворих туберкульозом.

На Донеччині чоловік зарізав ножем 3-річну доньку
Від Lincoln Cosmopolitan до Ford 1927 року. У Мехіко у екс-копа конфіскували 41 ексклюзивний автомобіль

Новини партнерів