Лідери ЄС проводять термінову зустріч через епідемію коронавірусу

Лідери ЄС домовились про термінову відеоконференцію через Італію
Читать на русском

Лідери країн ЄС домовились про термінове проведення відеоконференції, на якій мають обговорити обов'язкові заходи щодо коронавірусу та його розповсюдження.

Лідери Європейськоого Союзу домовились про термінове обговорення повним складом проблем із коронавірусом в Євпропі, та, зокрема в Італії. Щоб усі встигли підтвердити свою присутність, та для нагальності зустрічі, її вирішили проводити в форматі відеоконференції, повідомив Президент Європейської ради Шарль Мішель у Твіттері.

"Я тільки що говорив з прем'єр-міністром Джузеппе Конте про екстраординарної ситуації, з якою стикається Італія, і підготовці до відеоконференції з членами Європейської ради" Наш обов'язок - посилити скоординований підхід ЄС ", - написав Шарль Мішель.

Лідери ЄС проводять термінову зустріч через епідемію коронавірусу

Було прийнято рішення, що відеоконференція за участі 27 лідерів країн та органів ЄС пройде 10 березня о 18-00 по Київському часу. Крім того, на ній буде присутня глава Європейського центробанку Крістін Лагард.

До цього Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн провела розмову з самим Конте, та уточнила його плани щодо розповсюдження коронавірусу в Італії.

Як раніше повідомляв APnews ПАРЄ скасувала всі зустрічі через епідемію коронавірусу

Новини партнерів

Влада Італії розклеїла листівки з інструкціями, як діяти в умовах карантину. Ексклюзив APnews
Глядачі не зможуть потрапити на матч "Вольфсбург" - "Шахтар" через коронавирус