Лідер КНДР Кім Чен Ин впав у кому - ЗМІ

Лідер КНДР Кім Чен Ин впав у кому - ЗМІ
Читать на русском

Чутки про погіршення стану здоров'я 36-річного диктатора поповзли навесні.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин нібито впав у кому після того, як передав деякі повноваження своїй молодшій сестрі та найближчому оточенню. Про це повідомляє APnews з посиланням на Fox News.

Відзначається, що дану інформацію повідомив помічник покійного президента Південної Кореї Кім Де Чжун. За його словами, Кім Чен Ин знаходиться в комі, що "може означати катастрофу для країни".

"Повна структура наступності не сформована, тому Кім Е Чжон висувається на перший план, оскільки вакуум не може підтримуватися протягом тривалого періоду", - стверджує він.

Варто відзначити, що кілька днів тому Національна розвідувальна служба Південної Кореї заявила, що Кім Чен Ин, передав частину своїх повноважень сестрі Кім Е Чжон. При цьому вказали, що таким чином лідер КНДР намагається "зняти стрес".

Чутки про погіршення стану здоров'я 36-річного диктатора поповзли навесні. Передбачається, що здоров'я Кім Чен Ина підірвала "невдала" операція на серці для установки стенту.

Як повідомляв APnews раніше, Кім Чен Ин вперше з'явився на публіці після 20-денної відсутності.

Також в APnews писали, що в Північній Кореї готують на заміну лідеру країни Кім Чен Ину його молодшу сестру Кім Е Чжон на випадок екстрених обставин.

Повідомлялося, що Південна Корея спростувала чутки про смерть Кім Чен Ина.

Новини партнерів

“Бумбокс” та “Океан Ельзи” не давали дозволу на виконання своїх пісень на концерті до Дня Незалежності
Уряд Німеччини не виключає отруєння російського опозиціонера Навального