Ліберман: Якби президентом був Медведчук, то такого неподобства в державі не було б

Ліберман: Якби президентом був Медведчук, то такого неподобства в державі не було б
Читать на русском

Ліберман підкреслив, що, на його думку, голова політради партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук – єдиний, хто здатний зупинити кримінальне свавілля в країні.

Міжнародне співтовариство і лідери інших держав повинні дати оцінку бездіяльності українських правоохоронних органів, які дозволяють націонал-радикалам творити безчинства на вулицях, нападати і бити членів партії "опозиційна платформа – за життя" і представників ЗМІ, які їм не подобаються.

Таку думку в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" висловив адвокат Іван Ліберман, передає "Форум".

Він зазначив, що незаконні дії радикальних націоналістичних організацій покриваються керівництвом правоохоронних органів України, тому оцінку цим діям має дати міжнародна спільнота.

"Генеральний директор американо-єврейського комітету Девід Харріс вже висловив свою позицію, і ми очікуємо його приїзд в Україну. Ми будемо спільно робити велику конференцію. Для того, щоб президенти різних країн світу, лідери держав дали оцінку правоохоронним органам України. Повинна бути оцінка, а вже потім-відповідна реакція", - сказав Ліберман.

Також він додав, що критика опозиції або окремих політиків – це нормально і прийнятно, але вона повинна виражатися цивілізовано, а не в побитті неугодних.

"Якщо хтось хоче критикувати-нехай висловлює свою позицію офіційно: на папері, в постановах, в якихось рішеннях – цивілізаційно. Неприпустимо просто виходити і знищувати майно, бити людей до напівсмерті. Я дійсно турбуюся за життя і здоров'я кожного журналіста, який сьогодні об'єктивно висвітлює правду – це дійсно реальний ризик", – пояснив адвокат, порекомендувавши журналістам не втрачати пильність.

На закінчення Ліберман підкреслив, що, на його думку, голова політради партії "опозиційна платформа – за життя" Віктор Медведчук – єдиний, хто здатний зупинити кримінальне свавілля в країні.

"Вважаю, що якби в Україні главою держави був Віктор Медведчук, то такого неподобства, розбрату, розгулу, незрозумілого розбою і політичного, і фізичного не було б", – резюмував Іван Ліберман.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У поїзді Київ-Миколаїв дощ полився зі стелі, а провідники рятували ситуацію відрами. Відео
Іванько: Це ще питання, хто насправді на першому місці - ОПЗЖ Медведчука або "слуги" Зеленського