Лещенко пробуде членом наглядової ради "УЗ" до кінця року, – секретаріат Кабміну

Лещенко пробуде членом наглядової ради "УЗ" до кінця року, – секретаріат Кабміну
Читать на русском

Сергій Лещенко був призначений членом наглядової ради "Укрзалізниці" в грудні 2019 року, 22 вересня стало відомо, що Кабмін не продовжив контракт.

Повноваження Сергія Лещенка в якості члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" продовжені до моменту обрання нових представників держави в наглядовій раді, але не пізніше 31 грудня 2021 року.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву секретаріату Кабінету Міністрів у відповідь на запит "Інтерфакс-Україна".

"Зазначений вище проект акта уряду опрацьовується в секретаріаті Кабінету міністрів відповідно до регламентних вимог", - йдеться в повідомленні.

Як відзначили в секретаріаті, є відповідне розпорядження Кабміну "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 червня 2021 №666", яке подав 16 вересня міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Раніше Кубраков запропонував повернути Сергія Лещенка до наглядової ради Укрзалізниці.

Як відомо, 22 вересня стало відомо, що Кабінет міністрів не продовжив контракти з головою наглядової ради "Укрзалізниці" Шевкі Аджунером та членами Сергієм Лещенком, Андреасом Матьє та Олегом Журавльовим.

Міністерство економіки 29 вересня 2021 року оприлюднило оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежних членів наглядової ради "Укрзалізниці".

APnews раніше писав, що відомо про нового главу "Укрзалізниці" Олександра Камишіна.

Новини партнерів

У США помічник листоноші вбив свого начальника і колегу, а після застрелився сам
Путін призначив "прокурорку Криму" Поклонську послом у Кабо-Верде: вона сприяла окупації півострова