Лерос розповів, що у нього питали на допиті в СБУ

Лерос розповів, що у нього питали на допиті в СБУ
Читать на русском

Лерос розповів, що на допиті у нього питали про ставлення до прем'єр-міністра України Андрія Єрмака

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос прийшов на допит до Служби безпеки України. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Лероса в Facebook.

Лерос розповів, що на допиті у нього питали про ставлення до прем'єр-міністра України Андрія Єрмака.

"На сьогоднішньому допиті СБУ слідчого дуже цікавило моє ставлення до Андрія Єрмаку. Хм, а яке у вас було ставлення до Свинарчук, після розкриття їх листувань? Яке у вас ставлення до вождів ЛНР / ДНР, яких Єрмак зробив стороною в переговорах і вивів РФ в статус спостерігачів?", - йдеться в повідомленні.

Лерос порадив співробітникам правоохоронних органів "розібратися з самим контентом".

Правоохоронцям раджу розібратися з самим контентом, а не зі мною, це буде правильне використання державного ресурсу.

"А щодо мене, то скажу словами Лінкольна: мені неважливо, що про мене говорять за моєю спиною, поки про мене говорять неправду", - додав народний депутат.

Лерос розповів, що у нього питали на допиті в СБУ

Також адвокат Лероса Масі Найєм на своїй сторінці в Facebook додав, що депутат просив перенести допит, оскільки силовики хотіли допитувати його не в тому виробництві, за яким викликали.

"06.04.2020 Гео Лерос з'явився на допит в СБУ. Кримінальне провадження № 22020000000000065 відкрите за ознаками кримінального злочину за ч. 2 ст. 359 КК (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації). Під час допиту було повідомлено, що дане кримінальне провадження об'єднали з кримінальним провадженням у № ​​22020000000000066 по ст. 190 КК (шахрайство). Нами було рішення клопотати про перенесення допиту на підставі ст. 135 КПК", - написав він.

Найєм зазначив, що згідно із законом про запобігання корупції, Лерос є викривачем-фізичною особою, який був переконаний, що інформація є достовірною, і повідомило про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень.

Права викривача виникають з моменту повідомлення інформації про можливі факти корупції. Він також додав, викривач має право давати пояснення, показання або відмовитися їх давати.

Лерос розповів, що у нього питали на допиті в СБУ

Як повідомляв APnews раніше, Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження у зв'язку з незаконним прослуховуванням брата глави Офісу президента Дениса Єрмака.

Новини партнерів

Голова МОЗ назвав випадки безкоштовного лікування від коронавірусу
В Україні зменшилась кількість інфікованих Covid-19 за добу, - Шмигаль