Лерос показав відео, де брат Єрмака "барижить" державними посадами

Лерос показав відео, де брат Єрмака "барижить" державними посадами
Читать на русском

На відеозаписах вказані час і дата зйомки - 20 серпня, 16 і 23 вересня, 3 жовтня 2019 року

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос показав відео, на яких схожий на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака Дениса Єрмака чоловік проводить переговори про працевлаштування осіб на певні посади в органах влади. Про це повідомляє APNews з посиланням на повідомлення Лероса у Facebook.

"Відеодокази, як Єрмак через свого брата "барижіть" державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонку, ну і звичайно заробіток на державі", - йдеться у повідомленні.

На відеозаписах вказані час і дата зйомки - 20 серпня, 16 і 23 вересня, 3 жовтня 2019 року.

На відео фігурують деякі суми та посади, серед яких пости на Київській митниці, в Мінінфраструктури та на Укрзалізниці.

На одному з відео чоловік, схожий на брата глави Єрмака, проводить співбесіду з людиною, яка говорить, що претендує на посаду заступника міністра інфраструктури та хоче курувати "Укрзалізницю".

На іншому відео невідомий розповідає нібито Денису Єрмаку, що є "гарна дівчинка", яка "хоче очолити чи ТРК "Україна" чи Національний комплекс "Експоцентр України".

"Якщо дівчинка красива і "в темі", це все досить легко, тільки ми цим займатися не будемо, а перекинемо її на людей. ... - Я перекину її резюме? - Так, так", - обговорює чоловік, схожий на Дениса Єрмака можливість працевлаштування.

"Дівчинка хороша ... Отримати гроші - питання принципу, а те, що ми їй допоможемо, це по-любому. Денису (ймовірно, Денису Єрмаку - ред.) про це говорити не треба, він бере 4, з п'яти. По 500 доларів розкинемо ... Це твої друзі. - Друзі. Давай хоча б по штуці ... -А йому яка різниця? Ми ж по-чесному все робимо ... - Він може закомизитися, мовляв "ви приводите людей, а мені з ними розбиратися" ... Іди в туалет, сумку (з грошима - ред.) візьми з собою, там десь закриємось, це буде правильно".

Ще на одному відео обговорюється посада на Київській митниці, де чоловік, схожий на брата Єрмака, проводить співбесіду з іншим чоловіком, запитуючи його, де той працював. При цьому він зазначає, що йому передавали певну інформацію про кандидата, однак він хоче, щоб той сам розповів, чим займався.

На іншому записі називається сума 45 мільйонів, однак про що саме йдеться – незрозуміло, оскільки розмову записано частково.

Обговорюючи іншого кандидата на неназвану посаду, людина, схожа на брата Єрмака, розповідає, що "всі свої подання" він "перестраховує", тому подаватись на офіційний конкурс на посаду також треба.

Своєю чергою, Андрій Єрмак назвав наклепом відео зі своїм братом, заявивши, що звернеться до Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Водночас він підтвердив, що на відеозаписах дійсно його брат.

"Сьогодні мною буде подано заяви в СБУ і ДБР щодо поширеного відео з моїм братом Єрмаком Денисом. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх достовірності, всіх фактів, а також того, хто і за чиїм замовленням це робив, як ці записи опинилися у Гео Лероса", - йдеться у повідомленні.

Єрмак додав, що цією публікацією Лерос перейшов "червоні лінії", "за якими починається моральна деградація особистості".

"Дуже шкода, що особисті інтереси для тебе виявилися важливішими за спільну мету, з якою партія Слуга народу йшла на вибори - зробити Україну кращою. Бог тобі суддя. Рекомендую підготуватися, тому що доведеться відповідати публічно за кожне слово твоєї брехні! Доведеться, хто б за тобою не стояв! Дуже сумно що такий, як ти, опинився в партії Слуга народу серед багатьох достойних людей, які також, сподіваюся, дадуть оцінку твоїм діям", - додав голова Офісу президента.

Лерос показав відео, де брат Єрмака "барижить" державними посадами

Як повідомляв APnews раніше, до кінця 2020 року для держслужбовців, які отримують оплату в розмірі понад 10 мінімальних ставок, може відбутись скорочення зарплат до половини початкової суми.

Новини партнерів

У Черкаській області обмежать в'їзд і виїзд з міста, де зафіксовано найбільший спалах коронавірусу
Шостий народний депутат заразився коронавірусом