Легалізація зброї в Україні: в "СН" визначилися з підтримкою закону

Легалізація зброї в Україні: в "СН" визначилися з підтримкою закону
Читать на русском

Під час засідання фракції "СН" найбільше запитань виникло до права власності та зберігання вдома короткоствольної вогнепальної зброї.

Парламентська фракція "Слуга народу" прийняла рішення про вільне голосування за закон про легалізацію зброї. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву нардепа Дениса Монастирського.

"Велика дискусія, яка спостерігається в суспільстві, вона також відбувалася і у фракції, і таким же чином думки розділилися. І тому сьогодні (15 лютого) було прийнято рішення про вільне голосування фракції з цього питання», - сказав політик.

За словами Монастирського, на засіданні фракції найбільш спірним було питання придбання у власність і стерегли дім короткоствольної вогнепальної зброї.

"Якщо він (закон) буде підтриманий, більшість депутатів висловилася про те, щоб питання прибрати з цього законопроекту. І друге - якщо він не буде підтриманий, моє прохання, як голови комітету, полягала в тому, щоб відправити його на повторне перше читання для того, щоб невідкладно забрати питання про короткоствольну вогнепальну зброю", - додав «слуга народу».

Раніше APnews повідомляв, МВС підтримує легалізацію зброї, але за однієї умови, - Геращенко.

Новини партнерів

Україна першою у світі прирівняє е-паспорт до паперового
В "Слузі народу" придумали, як вирішити питання з нерозмитненими "евробляхами"