Латвійську авіакомпанію оштрафували на 150000 грн за польоти над Чорним морем

Латвійську авіакомпанію оштрафували на 150000 грн за польоти над Чорним морем
Читать на русском

Одна з авіакомпаній вже оплатила борг в розмірі понад три мільйони гривень.

Латвійська авіакомпанія Primera Air Nordic повинна сплатити Україні борг в 150 тисяч гривень за польоти над Чорним морем. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу прокуратури Автономної республіки Крим.

Як вдалося встановити прокуратурі, сім іноземних авіакомпаній заборгували перед Державним підприємством обслуговування повітряного руху України ("Украерорух") за надані аеронавігаційні послуги в повітряному просторі України. У тому числі мова йде про польоти над Чорним морем, на загальну суму в сім мільйонів гривень.

В результаті одна з авіакомпаній Об'єднаних Арабських Еміратів в повному обсязі виплатила борг на суму в 3 719 843 гривень. Ще два позови прокуратури автономії суд задовольнив на суму в більш ніж 250 тисяч гривень. Відповідне рішення прийняв

А ось латвійська авіакомпанія Primera Air Nordic згідно з рішенням господарського суду Київської області повинна оплатити України борг в 150 тисяч гривень.

Раніше APnews повідомляв, телеканалу "Дім", що фінансується з бюджету, винесли попередження за карту з "російським" Кримом. "Будинок" порушив українське законодавство.

Новини партнерів

Разумков закликав "Слугу народу" не йти шляхом РФ: Демократія - це влада народу, а не більшості
У Росії запропонували визнати ЛГБТ, фемінізм і чайлдфрі екстремістськими рухами, щоб захистити дітей