Квитки на концерт Моргенштерна продовжують продавати, незважаючи на внесення репера до "чорного" списку України

Квитки на концерт Моргенштерна продовжують продавати, незважаючи на внесення репера до "чорного" списку України
Читать на русском

Квитковий оператор заявляє, що офіційного підтвердження про заборону відвідування і в'їзд артиста на територію України не надходило.

Скандального репера Моргенштерна визнали загрозою нацбезпеці України. Це означає, що артиста не пустять на територію країни, при цьому квитки на його концерти продовжують продаватися.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву квиткового оператора Kontramarka.

Концерти репера заплановані в Україні на літо цього року. А саме - на 3 червня в Києві, 4 червня - в Харкові і 6 червня - в Запоріжжі. Продаж квитків на сьогоднішній день ніхто не відміняв.

"Компанія здійснює продаж квитків на концерти Моргенштерна, які повинні відбутися влітку поточного року. Куплені квитки дійсні", - йдеться в повідомленні.

У компанії заявляють, що офіційного підтвердження про заборону відвідування і в'їзд артиста на територію України не надходило. Організатори виступу вже написали запит до Мінкульту з проханням пояснити причини внесення артиста до "чорного" списку. На сьогоднішній день відповіді не надійшло.

"Зараз організаторами виступів відправлено офіційний запит до Міністерства культури і інформаційної політики країни з метою уточнення причин внесення артиста до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України", - зазначив квитковий оператор.

Як раніше повідомляв APnews, 20 квітня російський репер Моргенштерн заявив, що йому страшно їхати в Україну, де на початку червня у нього повинні відбутися концерти в Києві, Харкові та Запоріжжі. При цьому артист не скасував свої концерти в Україні.

Новини партнерів

Телескоп Hubble сфотографував сотні галактик на одному захоплюючому знімку
В Індії дівчата відчайдушно намагалися реанімувати мати з COVID-19 диханням рот в рот. Відео