Кузьмін: Закриття каналів - це відповідь президента на стрімке зростання популярності Медведчука

Кузьмін: Закриття каналів - це відповідь президента на стрімке зростання популярності Медведчука
Читать на русском

Нардеп нагадав, що закон забороняє накладати санкції на громадян України.

Закриття трьох опозиційних телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik - це відповідь президента Зеленського на стрімке зростання популярності Віктора Медведчука. Про це заявив народний депутат Ренат Кузьмін.

"Нова версія від Зеленського: "Телеканали фінансувалися з тимчасово окупованої території і держави-агресора".

Президенте Зеленський, закон забороняє накладати санкції на громадян України, звідки б вони, ці громадяни, не фінансувалися, хоч з окупованої території, хоч з Росії, хоч з США, це - перше.

Друге - санкції можуть застосовуватися лише до осіб, які здійснюють терористичну діяльність. Ви серйозно вірите, що нардеп Козак займається терористичною діяльністю і є терористом? Чому ж він дотепер не заарештований за цей самий тероризм? Або він не терорист?

Третє - Конституція забороняє кому б то не було, включаючи президента, обмежувати права громадян. Виняток становлять лише випадки, допустимі під час військового і надзвичайного стану, які, як відомо, до цих пір не введені.

І останнє. Всім вже в Україні і за її межами ясно, що санкції введені проти Медведчука. За абсолютно надуманих підстав. Явно протизаконно. Ви зі своїм олігархічним оточенням просто злякалися. Злякалися стрімкого зростання його популярності. Його явну перевагу перед вами. Саме Медведчук сьогодні є символом українського протесту. Символом боротьби проти зовнішнього управління. Саме з ним багато хто пов'язує порятунок України від таких, як ви і Порошенко. А три опозиційних каналу про це вели мовлення на весь світ. Кожен день. Цілу добу.

Ось ви разом з Порошенком і напали на Медведчука. І на ці три нещасних каналу. Ви зі страху перед ними викинули на вулицю півтори тисячі осіб, журналістів і співробітників ненависних вам телеканалів. І зараз, захищаючи себе від справедливих звинувачень в узурпації влади, брешете, знаходячи собі все нові і нові виправдання. Цього разу - фінансування телеканалів з окупованих територій..."

"Оцінку вам і вашій владі вже дав Європарламент: погіршення соціальної та політичної ситуації, тиск на пресу, репресії і корупція. Ось це і є ваше справжнє обличчя. А Медведчук обов'язково переможе в цій боротьбі. І український народ переможе. І скине з себе ярмо зовнішнього управління разом з вашої гнилої і продажною владою" - зазначив Кузьмін.

Новини партнерів

У Києві чоловік підірвав себе на дитячому майданчику біля дитсадка
МВС підтримує легалізацію зброї, але за однієї умови, - Геращенко