Кузьмін: системна робота по демонізації Медведчука спрямовується і контролюється ззовні

Кузьмін: системна робота по демонізації Медведчука спрямовується і контролюється ззовні
Читать на русском

На думку нардепа, створення інформаційних приводів з метою формування негативної громадської думки щодо Медведчука є одним з інструментів влади.

Сьогодні вже для багатьох очевидно, що війна, оголошена владою Медведчуку, ведеться масштабно і планово. Механізм ведення "бойових дій" збудований за стандартним принципом функціонування спецслужб. Системна робота по демонізації Віктора Медведчука спрямовується і контролюється ззовні, а організовується і реалізується всередині України. Методологічне та смислове її наповнення - результат копіткої роботи по заданим сценаріям колонізації.

Про це заявив народний депутат Ренат Кузьмін.

"При цьому використання можливостей правоохоронних органів для створення інформаційних приводів з метою формування негативної громадської думки щодо Медведчука є одним з інструментів влади. Медведчука чекають нові кримінальні справи, фальсифікація доказів, широке медійне висвітлення псевдоразоблаченій, нібито заснованих на матеріалах цих розслідувань, а також агресія контрольованих владою радикалів. Його намагаються зробити "токсичним", деморалізувати і, зламавши волю до опору, видавити з країни в вимушену еміграцію.

Чому саме Медведчука? Тому що саме Медведчук, системно виступає за відновлення суверенітету України, що закликає боротися з зовнішнім управлінням і колоніальною адміністрацією, є останньою перешкодою для остаточного поневолення і розграбування України міжнародними шахраями і аферистами", - заявив Кузьмін.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Кушнір: Санкціями проти Медведчука влада сподівається позбавити українців можливості чути голос правди
"Дихати нічим": Київ потрапив у ТОП-5 міст світу з найбруднішим повітрям